bLoNdS WtPs

21. září 2008 v 10:04 | W€rullinQa |  ftípky
blondýnky jdou do lesa pro vánoční stromeček. Po dvou hodinách hledání se jedna zeptá té druhé: "Tak co?" "Ále, nikde nic." "Víš co? Tak vezmeme nějaký bez ozdob." :)

Blondýna sedí doma naštvaná, že je bez peněz a přemýšlí jak by k penězům přišla. V tom ji napadne únos dítěte. Hned běží před školu, kde si vyhlídla prvního hezkého kluka a spěchá s ním domů. Doma usedne ke stolu a píše anonym: "Milá maminko dnes jsem ti unesla syna a chceš li ho ještě vidět tak dej do igelitky 1 000 000,-kč a nech mi je zítra v 16.00 v centru u kašny. Blondýna " Zalepila obálku, předala ji klukovi a poslala ho s ní domů. Na druhý den běží ke kašně a tam igelitka s milionem a dopisem. V tom stálo: Milion Vám posílám jako výkupné, ale můžu Vám říct, že my blondýny bychom si takové sviňárny dělat neměly!:D
volá blondýnka blondýnce: hele varila sem si čaj a zbyla mi horká voda co s ní mám delat? hod ji do mrazáku horka voda se vzdy sejde :)
Jdou dvě blondýnky v parku a jedna spadne do rybníka a utopí se a ta druhá říká: "Týýý vo*e!!! Jak se ta kráva mohla utopit, když měla lodičky...??? :D
Jdou dvě blondýnky k vlaku na nádraží a jedna se ptá průvodčího: "Prosím vás, doveze mě ten vlak do Prahy?" "Ne, slečno, lituji...",odpoví průvodčí. Ta druhá našpulí pusu, napne hruď a zeptá se: "A mě?"
:D
Jede blondýna autem po dálnici a bouchne do kamionu předním nárazníkem. Nasupenej řidič vystoupí, vytáhne ji ven, nakreslí na zem čtverec a řekne jí: "Stoupni si do toho čtverce a běda ti, jestli z něj vylezeš!" Blondýna tedy do něj stoupne a čeká co bude. Kamioňák vytáhne tyč a rozmlátí jí nárazník. Podívá se na ni, ale ona se jen blbě hihňá. "Ty se budeš ještě smát jo?" Tak jí vymlátí přední sklo. A ona zase: Hihihihi. Tak se nasere a rozmlátí jí auto úplně na kAŠI . Okna, kastli,prostě všechno. A ona záchvat smíchu. Kamioňák křičí: "CO SE FURT SMĚJEŠ?! TO NENÍ TVOJE AUTO NEBO CO? " A ona na to: "Ale jo je, ale pokaždý když jste se nedíval, tak jsem z toho čtverce vystoupila." :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

BaChÁááááá uFo LEtÍ!!!!!!!!!!!!!!!

GdE!!!!NeViDíM Ho xD
Jo jÁ hO ViDíM xD
bLbOsT!!!

Komentáře

1 *Andík tvoje nejvíc SBéé* *Andík tvoje nejvíc SBéé* | Web | 21. září 2008 v 10:10 | Reagovat

ty dva poslední jsou hrubééé a ještě ten první xD

2 *Andík tvoje nejvíc SBéé* *Andík tvoje nejvíc SBéé* | Web | 21. září 2008 v 10:10 | Reagovat

jinak pěkný design ! .)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama